Receive communication from RezaPahlavi.org
down

پیام به ملت

Reza Pahlavi

اقدام و کارزار جهانی برای جلوگیری از اعدام آیت الله بروجردی

Tuesday, September 30th, 2014
رضا پهلوی، ریاست شورای ملی ایران

با توجه به شرایط بسیار اضطراری، من از جامعه بین المللی درخواست می کنم که برای جلوگیری از اعدام آقای آیت الله سید حسین کاظمینی بروجردی، اقدام کنند و تقاضای آزادی فوری او را از بند نمایند. آیت الله بروجردی، یکی از روحانیون مذهبی خوشنام است که مدتها برای سکولاریسم، تلاش کرده است. این درخواست اخیر، به دلیل تهدید و آزار مستقیم دادستان ویژه، محمد موحدی در طی بازدید نامبرده از بند ویژه روحانیون زندان است. من و هم میهنانم دلایل بسیاری داریم تا این تهدیدها را واقعی بدانیم، و درباره زندگی آیت الله بروجردی احساس خطر کنیم. آیت الله بروجردی که از اکتبر سال 2006، با شکنجه های بسیار روانی و جسمی روبرو بوده است، از دسترسی به خدمات پزشکی، علی رغم سن بالا و بیماری های جسمی، محروم بوده است.

 • ارسال این قسمت به یک دوست share
 • English
 • فارسی
...ادامه مطلب
Reza Pahlavi

فرارسیدن سال نو آموزشی برهمگان شادباد

Tuesday, September 23th, 2014
رضا پهلوی

با فرا رسیدن فصل آموزش و پرورش، آوای دلنواز زنگ مدارس به صدا در می آید. پرچم دانش به دست گرانبهای معلم ها و استاد ها برافراشته می شود. شور و شادی فضای آموزشی سراسر کشور را فرا می گیرد و چرخه روشنگری برای پیروزی نور بر تاریکی به حرکت درمی آید.

 • ارسال این قسمت به یک دوست share
 • فارسی
...ادامه مطلب
Reza Pahlavi

نامه به عالیجناب جان برد، وزیر امور خارجه کانادا

Tuesday, September 9th, 2014

عالیجناب جان برد،


به نام شورای ملی ایران، مراتب سپاسگزاری خود را به مناسبت بیانیه جنابعالی مبنی بر قرار دادن روز اول سپتامبر بعنوان روز همبستگی برای زندانیان ایرانی ابراز می دارم. ایرانیان همواره از پشتیبانی پیوسته کانادا برای حقوق بشر، آزادی و دموکراسی در میهنشان شادمان بوده اند. ما از کانادا که در زمینه ترویج حقوق بشر بعنوان یک ارزش جهانی و رسمی شناختنِ تلاش ایرانیان برای تعیین سرنوشت شان در جهان پیشرو بوده است، سپاسگزاریم.

 • ارسال این قسمت به یک دوست share
 • English
 • فارسی
...ادامه مطلب
Reza Pahlavi

نامه به جناب آقای بان کی مون

Thursday, September 4th, 2014

امروز طی تماسی تلفنی از وضعیت خطیر بهنام به ما گزارش دادند. در اوج نگرانی و مردد از اینکه چه باید بکنیم؟ بله امروز از زندان رجائی شهر به ما خبر دادند که بهنام را به زندان رجائی شهر کرج بند ۱ سالن ۲ منتقل کرده‌اند. بهنام بخاطر وضعیت جسمی و بی‌توجهی‌های فراوان که در زندان نسبت به وضعیت وی شده است، از روز ۱۸ مرداد ١٣٩٣ در اعتصاب غذا بسر می‌برد. امروز باز به ما خبر ناگوار دیگری دادند که ماموارن زندان به بند ریخته و همه زندانیان را مورد ضرب شتم قرار داده‌اند. بهنام هم بدلیل وضعیت وخیم جسمی و هم اعتصاب غذا، حتی نتوانسته روی پا بایستد. خبرهای ناگوار یکی بعد از دیگری در مورد وضعیت بهنام را دریافت می‌کنیم. بهنام را تنبیه کرده و به بند «تبهکاران» فرستاده‌اند. این بند نه تنها پر از مواد مخدر است بلکه حتی امنیت جانی در این بند نیست. چرا که تعدادی از زندانیان چاقو و اسلحه سرد در بند با خود حمل می‌کنند. ا

 • ارسال این قسمت به یک دوست share
 • English
 • فارسی
...ادامه مطلب